Bukuroshja Albulena, jep “oksigjen” me klipin e ri (Video)

Këngëtarja Albulena Ukaj ka lansuar klipin e saj të ri “O2” sonte derisa në të nuk mungon edhe ekspozimi i gjoksit
E njohur për format e mëdha të gjokseve të saj, kënga “o2” është një këngë që Albulena e ka lansuar për ditëlindjen e saj.

Klipi është bërë nga Max Production derisa këngëtarja është duke punuar vazhdimisht për të lansuar edhe projekte të reja.

Ajo kohëve të fundit ka filluar që të përfolet në media për format e saja bombastike, sidomos gjoksin.

Këngëtarja jeton dhe vepron në Zvicër por karrierën prej këngëtareje e zhvillon në Kosovë.

Loading…