Befasi: U dashuru Agnesa? (Foto)

loading…Por, kohëve të fundit bukuroshja është bërë goxha e mistershme sa i përket statusit të saj dhe jetës private.
Ajo shfaqet shpesh shumë në disponim të mirë dhe me dhurata plot.

Kësaj radhe ajo u shfaq me lule në Sëiss Diamond Hotel të Pristhinës, ku u shfaq mjaft e lumtur.

Nuk dihet kush ja ka dhuruar lulet bukuroshes, por mund të thuhet se ajo po shkëlqen, teksa statusi vazhdon të thuhet se e ka ‘single’.

Loading…


agnesa-1_1489097347-5556375


Loading…